Džiaugiamės galėdami pranešti, kad balandžio 20 dieną, Lietuvos Vaistų Verifikacijos Sistema (NVVS) buvo prijungta prie Europos centrinio repozitoriumo (hub’o) produkcinės aplinkos.

Šį labai svarbų tikslą mums pavyko pasiekti dėl kelių priežasčių:

  • Komandinio darbo, dirbant petis į petį su kitų šalių NMVO organizacijomis, kurios naudojasi Solidsoft Reply, o ypač ZAPAZ kolegomis iš Slovėnijos;
  • Mūsų Valdybos narių parodyto pasitikėjimo ir palaikymo;
  • EMVO patarimų ir skatinimo;
  • NVVO komandos narių ir mums talkinusių ekspertų atsidavimo.

Nuo kitos savaitės pradedama Pilotinė fazė, kurios metu kartu su vaistų gamintojais, didmenininkais, vaistininkais, ligonėmis ir IT paslaugų tiekėjais tikrinsime visus procesus, susijusius su NVVS veiklos ir FMD įgyvendinimu praktikoje.

Mes norėtume pakviesti visus gamintojus pradėti kelti savo duomenis į Europos Hub’ą. Dėl daugiašalių pakuočių, prašytume kelti tik Lietuvai skirtus duomenis, o vėliau, kai kitų šalių sistemos pradės veiklą, juos papildyti duomenimis, skirtais Latvijai ir Estijai (ar kitai šaliai, kuriai skirta daugiašalė pakuotė).

Taip pat norėtume pasinaudoti galimybe padėkoti visiems rinkodaros teisių turėtojams, kurie jau pradėjo prisijungimo prie NVVO procesą, bei paskatinti likusiuosius jį pradėti. Pirmiesiems numatytos papildomos naudos!

Maloniai kviečiame susisiekti su mumis el. paštu info@nvvo.lt ir telefonu +370 5 203 0770.

NVVO