Laiko iki Falsifikuotų vaistų direktyvos (FMD) įsigaliojimo liko visai nedaug!

Nacionalinė vaistų verifikacijos organizacija (toliau – NVVO) ir Valstybinė vaistų kontrolės tarnyba prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos (toliau – VVKT) maloniai kviečia dalyvauti praktiniuose susitikimuose „Pasirengimas vaistų pakuočių saugumo priemonių įgyvendinimui Lietuvoje. Vaistinės / Gydymo įstaigos“.

Susitikimas yra skirtas vaistinių, gydymo įstaigų atstovams.

Susitikimo tikslas – aptarti ir pasiaiškinti, kaip tinkamai pasiruošti įgyvendinti naują, nuo 2019-ųjų metų vasario 9 d. įsigaliosiantį reikalavimą. Vaistinėms ir gydymo įstaigoms nuo 2009-ųjų vasario 9 d. vaistinius preparatus, ant kurių pakuočių yra unikalūs identifikatoriai, t. y., dvimatis brūkšninis kodas, galima bus išduoti/parduoti pacientams tik patikrinus unikalius identifikatorius ir juos deaktyvinus, naudojantis Lietuvos nacionaline kaupykla, kitaip tariant, tik įsitikinus, kad vaistinis preparatas nėra falsifikatas. Neįgyvendinusios FMD reikalavimų, vaistinės ir gydymo įstaigos negalės atidavinėti/pardavinėti vaistų.

Susitikimų laikas ir vietos:

 • Šiauliuose Sausio 8 d., 11 val. Šiaulių universiteto biblioteka: Vytauto g. 84, LT-76352 Šiauliai.
 • Klaipėdoje Sausio 10 d., 12 val. “Amberton” viešbutyje Naujojo Sodo 1, LT-92118 Klaipėda.
 • Panevėžyje sausio 14 d., 11 val. Panevėžio mokslo ir technologijų parkas, 431 salė, J. Žemgulio g. 46, LT-35239 Panevėžys.

Dalyvių skaičius ribotas, tad būtina išankstinė registracija, labai prašome iš įstaigos dalyvauti ne daugiau kaip 2 asmenis. Registruotis ir užduoti Jus dominančius klausimus, į kuriuos bus atsakyta susitikimo metu, galite čia:

 • Susitikimui Šiauliuose –  registracija čia.
  Registruotis galima iki sausio 4 d. dienos imtinai.
 • Susitikimui Klaipėdoje – registracija čia.
  Registruotis galima iki sausio 8 d. dienos imtinai.
 • Susitikimui Panevėžyje registracija čia.
  Registruotis galima iki sausio 11 d. dienos imtinai.

Kontaktai pasiteiravimui: info@nvvo.lt; aistetautvydiene@vvkt.lt; dianaleleckaite@vvkt.lt.